Çok amaçlı dolap sınıfına giren vestiyerler ev dekorasyonunda bambaşka bir yere sahiptir. Yoğun talep dikkate alındığında kalitesi ile kendini ispatlamış Ankara vestiyer modellerinin bu alanda en iyisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.  Gerek Türkiye iç piyasasında gerekse Dünya pazarında oldukça büyük ilgi gören vestiyer grubu mobilyalara gösterilen bu ilgi elbette ki tesadüfî değildir. Mobilyacılık literatüründe evlerin kalbi olarak nitelendirilen ve portmanto ya da ayakkabılık olarak isimlendirilen vestiyer tasarımları, günümüzde son derece fonksiyonel şekilde üretiliyor. Vestiyerlerin kapı girişinde olması nedeniyle özellikle kapaklarda aynalarında kullanıldığı bu tasarımlar deyim yerindeyse elimizde bulunan her şeyin asıldığı bir istasyon görevi üstleniyor. Dolayısıyla son derece sağlam bir şekilde üretilmesi gereken bu tarz fonksiyonel mobilyaların seçiminde çok dikkatli olunmalıdır.

Ankara portmanto Tercihlerinde Firmamız Liste Başında Yer Alıyor

Gerektiğinde bronz veya nikelajlı metallerin çerçeveleri süslediği her biri birbirinden göz kamaştırıcı vestiyerlerin kullanılacağı yerin elbette ki ebat ve ölçüleri hesaplanmak zorundadır. Bunun yanı sıra bazı modellerde ayakkabılık bölümü ufak tutulurken bir diğer modelde askılık geniş talep edilebilmektedir. Dolayısıyla oldukça fazla çeşitlilikten söz bahsetmek mümkündür. Ankara portmanto tercihlerinde liste başında yer alan firmamız onlarca farklı model ile sizlerin gereksinimlerini karşılamaktan büyük mutluluk duymaktadır. Sayfamızda her biri değişik renk, model ve malzemeden üretilmiş çeşitli fonksiyonel özelliklerde vestiyer & portmantolar bulabilirsiniz.

Ankara Vestiyer Fiyatları Tercih Edilen Modele Göre Değişiklik Gösteriyor

Vestiyerin kaplayacağı alan ve fonksiyonel özellikleri göre değişkenlik gösteren Ankara vestiyer fiyatlarında bizden daha cazip koşullara fiyata hiçbir yerde rastlayamazsınız. Çünkü firmamız öncelikle kalite, daha sonra kazanç politikasını izlemektedir. Dolayısıyla bizim önceliğimiz saygıdeğer müşterilerimizin %100 memnuniyetini sağlamaktır. Birbirinden şahane tasarımlarımızı kısaca sıralamak gerekirse;

  • Country
  • Naturel
  • Slayt
  • Verona
  • Pandora
  • Doux
  • Gibson
  • Diego

Gibi çok sayıda modeli ilk etapta sayabiliriz. Göz alıcı tasarımlarınızı sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz. Bugüne kadar satış ve montajını gerçekleştirmiş olduğumuz yüzlerce üründen duyulan memnuniyet çerçevesinde kendi konseptinde lider kuruluş olmayı hedefleyen firmamızı tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Ankara vestiyer olarak ürünlerimizi güle güle kullanmanız dileğiyle, esenlikler dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
[fbcomments]